Донбасс за Партию Регионов

Если Вы, уважаемые читатели, думаете что Партия наберет в Донбассе ничтожное количество голосов.
Вы ошибаетесь – Донбасс, как и раньше, готов голосовать за единственную правильную партию:

http://www.youtube.com/watch?v=HJrNCI44rtk

И давить этих “папередников”, которые мешают нам жить.
Далее, остальные граждане Украины, стоявшие с флагами любимой партии, на праздновании дня рождения Донецкой области, которой исполнилось 80 лет, и которое праздновалось на центральной площади города – площади Ленина.
И так:

1. Дядя пришел по приглашению, а я без:

http://www.youtube.com/watch?v=ZKMOeUzl8So

2. Учимся стоять с флагом с детства:

http://www.youtube.com/watch?v=WUQi8f_flrs

3. Бабуля “божийодуванчик”:

http://www.youtube.com/watch?v=F4IH60M1cyY

http://belovol-zol.livejournal.com

Хочете нас підтримати?

donate Допомогти Інформаційному центру Майдан Моніторинг ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління нашої Організації nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.

6 Comments on "Донбасс за Партию Регионов"

 1. ОЛЕСЯ | 07-07-2012 15:59 at 15:59 |

  Ті дві перших, що мабуть ріг вулиць постійно пильнують, і тут не відмовилися від заробітку. Є таке означення “бимбо”. По іншому не назовеш таку біомасу. Дітей можна намовити тремати будь що і за жувачку. Бабуся виглядає, що ще зберегла деякі ознаки, але фарна для волосся ….трохи дорого коштує, тому “хтось дав потримати флажок, а потім під “йолкою” ( йолкі палкі) акуратненько поставить ( якщо заплатять), а якощо ні, то й під ноги піде”. І нарешті робочий люд. Ентузіазму нема навіть краплі! Їм соромно, що ніяк не мають відваги післати тих субконтракторів, що змушують їх ганьбитися публічно з отими “флаґами”. Їм соромно, що не мають відваги післати їх туди, де сонце не світить отих “працедавців”. Якщо б вони вірили та були переконані, що їх партія прусаків таки має бодай щось для них у майбутньому, то вирази на обличчях не були б такими квасними. Пропихання “ка ка” закону про язик це остання барикада для отого наскороруч змайстрованого збіговиська пережитків комуністів та іншого мотлоху. Кінець прусам навіть і в Донбасі! Амінь!

 2. ОЛЕСЯ | 07-07-2012 16:00 at 16:00 |

  Ті дві перших, що мабуть ріг вулиць постійно пильнують, і тут не відмовилися від заробітку. Є таке означення “бимбо”. По іншому не назовеш таку біомасу. Дітей можна намовити тримати будь що і за жувачку. Бабуся виглядає, що ще зберегла деякі ознаки, але фарна для волосся ….трохи дорого коштує, тому “хтось дав потримати флажок, а потім під “йолкою” ( йолкі палкі) акуратненько поставить ( якщо заплатять), а якощо ні, то й під ноги піде”. І нарешті робочий люд. Ентузіазму нема навіть краплі! Їм соромно, що ніяк не мають відваги післати тих субконтракторів, що змушують їх ганьбитися публічно з отими “флаґами”. Їм соромно, що не мають відваги післати їх туди, де сонце не світить отих “працедавців”. Якщо б вони вірили та були переконані, що їх партія прусаків таки має бодай щось для них у майбутньому, то вирази на обличчях не були б такими квасними. Пропихання “ка ка” закону про язик це остання барикада для отого наскороруч змайстрованого збіговиська пережитків комуністів та іншого мотлоху. Кінець прусам навіть і в Донбасі! Амінь!

 3. Олекса | 08-07-2012 12:51 at 12:51 |

  Та голосуйте-голосуйте. Можна подумати, що вас хтось питає…

 4. Олекса | 08-07-2012 12:54 at 12:54 |

  Да здраствуєть ригіанальная камуністічіская партія СС-РФ!

 5. Верной дорогой идете, товарищи донбасяне!

 6. А за кого ещё голосовать? Эти хоть что-то делают. Разве-что за коммунистов. На что ушла энергия померанчевого майдана? На грызню за власть, а в результате – потеря для потомков Черноморского шельфа с огромными запасами углеводородов. Кто за это ответит?

Comments are closed.