Фронт яких змін?

Криворізьки осередок ФЗ "роздає тюльпанчики" на 8 березня

Криворізький осередок ФЗ "роздає тюльпанчики" на 8 березня

Як повідомляє «Опора», за звернення до Верховної Ради «таки затвердити» мовний закон у Криворізькій міськраді, окрім очікуваних ПР і КПУ, проголосувала також і фракція «Фронту Змін».

На думку «Опори», такою оригінальною поведінкою криворізькі «фронтовики»  намагаються здобути прихильність електорату до Об᾽єднаної опозиції напередодні виборів.

Нас же цікавить, яким чином пан Яценюк гарантуватиме на майбутнє цілісність позиції своєї політсили, якщо вже зараз скидається на те, що у окремих її осередках сповідують діаметрально протилежні офіційно задекларованим засади політики. Тому, виникають питання:

  • Якщо це й фронт, то наскільки важко його «прорвати»?
  • Які зміни в країну він реально принесе?

А якщо серйозно, то ця подія зайвий раз ілюструє відносність нашої офіційної опозиції, як і нездатність зайняти тверду позицію навіть у настільки принциповому й очевидному питанні.

 

Хочете нас підтримати?

donate Допомогти Інформаційному центру Майдан Моніторинг ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління нашої Організації nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.