Луганського депутата хочуть притягти до відповідальності за розпалювання міжнаціональної ворожнечі

Луганського депутата хочуть притягти до відповідальності за розпалювання міжнаціональної ворожнечі

Співголова громадської ініціативи «Права Справа» Дмитро Снєгирьов звернувся з заявою в Генпрокуратуру України з вимогою притягнути депутата Луганської обласної ради Родіона Мірошника до кримінальної відповідальності за розпалювання міжнаціональної ворожнечі.

Снєгирьов вважає, що заява Мірошника «на цій мові (українською – ред.) Якщо ми вчимо своїх дітей, то позбавляємо їх всього і ростимо недорасу», є провокаційною і ображає україномовну частину населення країни.

«На останній сесії обласної ради Мірошник фактично назвав українців недорасой Загрався пан Мірошник Тому я звернувся до Генерального прокурора із заявою, в якій вимагаю порушити кримінальну справу за фактом розпалювання міжнаціональної ворожнечі щодо цього депутата Тепер буду чекати реакції з Генеральної прокуратури ..»., – заявив Снєгірьов.

Як повідомлялося раніше, 6 липня депутат Луганської обласної ради Родіон Мірошник на позачерговій сесії обласної ради, під час обговорення заяви в підтримку Закону «Про основи державної мовної політики», заявив: «на цій мові якщо ми вчимо своїх дітей, то їх позбавляємо їх всього і ростимо недорасу «.

При цьому Мірошник відзначив, що не розуміє виступів представників опозиції в Києві, які заявляють про необхідність захистити державну мову.

«Українську мову гноблять, українську мові треба захістіті Що це за мова така нещасна, що його треба захистити від усього, і він повинен рости в оранжереї.?», – Сказав Мірошников.

Родіон Мірошник з 2004 року очолював прес-службу Луганської ОДА.

У 2004-2006 рр. – голова правління ЗАТ «ЛОТ», в кінці 2006 року – був прес-секретарем Віктора Януковича, 2006-2010 рр.. – Генеральним директором державної організації Луганська ОДТРК. 29 квітня 2010 призначений на посаду заступника голови Луганської обласної державної адміністрації з питань гуманітарної політики. Пішов у відставку в серпні 2011 року. На даний момент займає посаду генерального директора Луганської обласної державної телерадіокомпанії.

Вікторія Симбірська

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут