Мін’юст нажив собі головний біль

“Міністерство справедливости” повторно відмовило в наданні інформації про назви та реквізити правових актів президентів України (всіх) з незаконною (не передбаченою не те що законом, але і жодним підзаконним актом) позначкою обмеження доступу “опублікуванню не підлягає”. Таких актів, за зізнанням самого МЮ, наразі є вж 137 штук.

Ця нова відмова (надана на журналістський запит до Адміністрації Януковича, обізваний в АП “зверненням” і відфутболений президентськими адміністраторами до МЮ) практично повторює попередню – нічого нового.

Отже до Окружного адміністративного суду м.Києва вже полетіла позовна заява про визнання бездіяльности і дії Міністерства юстиції протиправними і зобов’язання надати запитану інформацію. Далі буде, слідкуйте, як кажуть, за новинами.

Хочете нас підтримати?

donate Допомогти Інформаційному центру Майдан Моніторинг ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління нашої Організації nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.