Миколаїв. Акцію проти мовного законопроекту намагалася зірвати міліція

13 липня о 16 годині у Миколаєві мала відбутися акція проти “мовного” законопроекту. Організатори – миколаївський “Сокіл” і позаорганізаційні місцеві патріоти. Хлопці йшли організованою ходою до Миколаївської ОДА, і їх затримала міліція – на підставі того, що нібито надійшов анонімний дзвінок, мовляв, вони дорогою лаялись матом і били лайтбокси.

Затримано було понад 20 чоловік. Їх відвезли до Ленінського відділення МВС у Миколаєві, але близько 16:30 усіх відпустили, оскільки у одного із затриманих, Володимира Губського, на руках була заявка на проведення акції.

Щойно активісти повернулися під ОДА і розпочали мітинг, до них підійшли двоє працівників МВС в цивільному (яких упізнали в обличчя місцеві хлопці) і силою відібрали прапори. Почалася штовханина, після якої ті двоє зникли в невідомому напрямку.

Один з організаторів акції, Володимир Божко, підійшов до майора МВС Мазуніна Сергія Михайловича з управління громадської безпеки МВС у Миколаєві і поскаржився на дії цих двох у цивільному. На що той відповів: “Я нічого не бачив, не заважайте мені, я забезпечую громадський порядок” – під цинічний сміх беркутівців та інших ментів.
Зараз на місці приблизно 20 мітингувальників і 20 працівників МВС.

Інформація телефоном від Володимира Божка через київського активіста Павла Подобєда.

Джерело

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут