Миколаївські депутати, мер та губернатор піарять потенційного кандидата у нардепи від ПР

       Вчора, 5 липня, на черговій сесії Миколаївської міськради, голові адміністрації Заводського району Миколаєва та депутату від ПР Олександру Женжерусі вдалось протиснути інтереси потенційного кандидата у нардепи від ПР Володимира Наконечного.

         З цією метою був підготовлений проект  рішення про внесення змін в міську програму по установці і ремонту дитячих майданчиків  в Заводському районі на 2010- 2015 роки, бо саме на цьому Окрузі №127 збирається балотуватися пан Наконечний.  

Лідер підкупу виборців на Миколаївщині нардеп Володимир Наконечний

         Депутат та голова райдержадміністрації Заводського району Олександр Женжеруха, який сприяє і рекламує кампанію потенційного кандидата, виступив перед депутатами міськради  і розповів про реалізацію цієї програми. Він наголосив, що дитячі майданчики мають бути установлені державним коштом, але в 2010-2011 році програма не фінансувалась з бюджету.

       Опозиційні депутати  не згодилися вносити зміни  до недіючої програми. Але мер зауважив, що можуть бути проблеми з землею на якій будуть будувати ці майданчики.

        Тож депутати більшістю голосів (а це ПР) внесли зміни до програми на користь пана Наконечного.

         Нагадаємо, що за цього кандидата агітує і сам губернатор Микола Круглов.

        Комуністи Миколаївщини висунули по мажаритарному Округу №127 комуніста і нардепа Володимира Матвєєва.

        Представник виборчого штабу КПУ пообіцяв «зламати  роги» кандидату від ПР Володимиру Наконечному.  

   

 

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут