Нардеп Василь Петьовка розчулив мера Рахова 30 холодильниками

Мер Рахова Ярослав Думин вважає, що тисячі рахівчан вдячні нардепу Василю Петьовці за організацію свята Дня міста. Про це він заявив наближеній до нардепа газеті «Старий Замок «Паланок».

«Він допоміг нам організувати концертну програму і деякі інші заходи, – сказав мер Рахова. – Я думаю, що роботу Василя Васильовича, яку він проводить у нашому районі та місті вже протягом 5 років, місцевий люд оцінив. Він допомагає всім верствам населення, буквально зараз, на День медика, надав велику допомогу нашим лікарям: 30 холодильників поступило в районну лікарню, в дільничні, міські лікарні, а ще він забезпечив 8 найвіддаленіших ФАПів велосипедами, лікарі отримали 150 тонометрів і 35 глюкометрів».

Як відомо, нардеп Петьовка активний у подарунках на Рахівському виборчому окрузі №72, куди входить і частина Тячівщини. Водночас нардеп проігнорував інформаційний запит від активістів Руху «Чесно» щодо своїх витрат на благодійну діяльність.

У червні заступник голови ЦВК Андрій Магера заявив: «Якщо буде виявлений зв’язок між передчасним підкупом громадян і наступною реєстрацією особи в кандидати в народні депутати України за певним мажоритарним округом, йому може загрожувати кримінальна відповідальність».

Інф. Бюро «Аналітик-Контент»

http://zaholovok.com.ua/nardep-vasil-petovka-rozchuliv-mera-rakhova-30-kholodilnikami

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут