ОБСЄ теж не подобається “язык”

Верховний комісар у справах нацменшин ОБСЄ Кнут Воллєнбек вважає, що мовний законопроект не захищає права нацменшин у відповідності з міжнародними нормами.

Відповідну заяву він зробив у середу під час зустрічі з депутатом від НУНС Арсенієм Яценюком, повідомляє прес-служба партії “Фронт змін”.

“Він зазначав, що проект закону не передбачає врегулювання мовного питання в Україні так, щоб це відповідало правам національних меншин згідно з міжнародними стандартами”, – сказано в повідомленні.

На його думку, цей документ зосереджується винятково на просуванні російської мови і не надає гарантій тим, хто розмовляє державною мовою.

Воллєбек наголосив, що далі стоїть на позиції, яка була висловлена ним в грудні 2010 року в листі до голови Верховної Ради із критичною оцінкою законопроекту про мови.

Українська правда

Хочете нас підтримати?

donate Допомогти Інформаційному центру Майдан Моніторинг ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління нашої Організації nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.