“Помста за розкол країни” в Макіївці (відео)

Місцевими активістами кампанії “Помста за розкол країни” були поширені листівки із закликами не голосувати на парламентських виборах за майбутніх кандидатів від Партії регіонів – нині чинного народного депутата України Віталія Борта (округ №56), який голосував за законопроект Ківалова-Колесніченка “Про засади державної мовної політики”, та зятя відомого (нині покійного) місцевого авторитета, колишнього голови Ради Міністрів АРК Крим Василя Джарти Валерія Омельченка (округ №55).

Активісти розклеїли та роздали перехожим російськомовні листівки, в яких не згадувались мови, натомість наводились негативні факти з життя та діяльності майбутніх кандидатів у депутати.

Метою кампанії “Помста за розкол країни” є відсторонення від влади тих, хто замість того, щоб вирішувати економічні та соціальні проблеми, намагається розколоти країну та зіштовхнути лобами простих людей, які, незалежно від мови спілкування, однаково страждають від влаштованого їм нинішньою владою “покращення життя вже сьогодні”.

Приєднатися до кампанії можна, заповнивши анкету: http://vstavay.info/yak-ya-mozhu-dopomohty/

Зробити пожертву на кампанію можна через:

Приватбанк (картка): 5577 2127 1645 8826 (Чулівська Ірина Костянтинівна)

Яндекс-гроші: 410011485041060

PayPal: Oksana24@live.com

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут