Права людини і справді поза грою

Ви сидите (лежите, стоїте, стрибаєте тощо) вдома (на роботі, в полі, в лісі, у хвилях тощо), нікому не заважаєте, нічого поганого не робите і взагалі абстрагувалися? Не розслабляйтеся, можливо саме зараз, цієї самої хвилини, рідна державонька вам щось забороняє через дуже гуманний і справедливий суд. А що ви про те ні сном ні духом – то ваші проблеми.

До уваги читачів – відповідь Головного управління МВС України у м.Києві на запит “Майдан-Моніторингу” про причини перешкоджання співробітниками київської міліції проведення 01.07.12 акції “Права людини поза грою”. І зверніть увагу на виділене червоним. Чутки про схильність тьоті Феміди обмежувати права громадян гамузом, обмежувати права “всім-всім-всім”, без залучення їх до участи у справі, без інформування про дату, час, місце розгляду справи, суть позовних вимог ходили і раніше. Тепер можна переконатися, що це не чутки (нібито так саме було заборонено “всім” збиратися у центральній частині Києва Окружним адмінсудом Києва і з 04.07.12 по 09.07.12 – якраз в часи “мовних” протестів під Українським домом).

Попри всі принципи адміністративного судочинства суди обмежують всім нам громадянські права, навіть нас про те не інформуючи (і тим, до речі, порушуючи також і право на інформацію), ми – всього лише “інші суб’єкти”. Відтак – не знаючи про якусь там заборону, кожен може прийти на оголошену акцію і отримати від “Беркута”. Велкам.

Ми спробуємо оскаржити вказане судове рішення в апеляційному порядку і поінформуємо, що з того вийде.

Олександр Северин