Проспівавши дуетом з Януковичем, Кобзон виступив проти законопроекту Ківалова-Колесніченка

Адекватні прихильники Партії регіонів з числа депутатів Державної Думи Російської Федерації не підтримують законопроект “Про засади державної мовної політики”. Ось яким чином висловився про законопроект КаКа друг Віктора Януковича та відомий співак і за сумісництвом депутат Держдуми Йосиф Кобзон: “Законы они принимают… Кто мешает сегодня в Раде Верховной разговаривать на русском языке? Кто мешает в Донбассе говорить на русском языке? И кто удивится, если кто-то из вас заговорит на украинском? Никто не удивится. Поэтому, это такой надуманный политический конфликт, который, я надеюсь, разрешится без таких особых тяжких последствий. Не суть важно, знаете, когда стоят рядом Черноморский флот украинский и российский в Севастополе. Моряки выходят, говорят. На каком языке они говорят? Они на понятном друг другу языке – на украинском, на русском… Это их не волнует, они не ставят вопрос так: “Будешь разговаривать со мной на украинском – я с тобой разговаривать не буду”. Никто ж не ставит так вопрос.”

Перед цим Й. Кобзон на сцені донецького Центру слов’янської культури і писемності на урочистостях, присвячених 80-річчю Донецької області, проспівав дуетом з Президентом України Віктором Януковичем пісню “Мама моя Украина, а отец мой – Донбасс”.

Підозрювати Кобзона, який вважає, що кордон між Україною та Росією проліг через його душу, в українофільстві чи “бандерівщині” можуть лише дуже неадекватні люди:

Очевидно, що причини такої позиції Йосифа Кобзона полягають у його прагматичному погляді на проблему. На відміну від блазня Колесніченка, який просто за гроші виконує чужі завдання, Кобзон, як людина досвідчена і розумна, напевно, усвідомлює, які ризики несе законопроект “Про засади державної мовної політики” і Партії регіонів, за яку він агітував, і його особистому другу Віктору Януковичу, і прагне зупинити консолідацію їх противників довкола такого принципового для багатьох політично- й громадсько-активних людей питання як мова.

1 Comment

  1. Тобто, адекватних прихильників ПР в Україні вже не залишилось :)

Comments are closed.