Регіонали використовують профком для знущання над українською мовою

На підприємстві АК “Харківобленерго” профком під страхом звільнення з роботи примушує підписувати лист до президента. У якому «трудовий колектив» та профспілковий комітет акційної компанії «Харківобленерго» звертаються з проханням підписати прийнятий Верховною Радою України Закон про «Про принципи державної мовної політики».

У зверненні також ідеться, що підписання цього закону нібито позитивно позначиться на якості обслуговування споживачів електроенергії.

Як стало відомо із джерел на підприємстві, на профком тисне керівництво компанії, а той, своєю чергою, погрожує звільненням працівникам, які відмовляються підписувати це звернення.

ВО «Свобода» заявляє про неприпустимість подібних дій.

Прес-служба Харківського обласного осередку Всеукраїнського об‘єднання «Свобода» 098-044-78-76

Майдану відомі аналогічні випадки на інших бюджетних підприємствах Харкова. Зокрема, у вишах збираються вчені ради для адабрямсу закону.  Нажаль, ніхто з людей, які про це повідомляють, не наважуються свідчити на камеру, чи під власним іменем.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут