Шуфрич дітям війни: “Діти війни? Я чесно вам скажу. Чесно, от не ображайтесь. Цей закон більше виконуватися не буде.”

Заступник секретаря РНБО заявив, що соцдопомога не буде виплачуватися.

Дітям війни не будуть давати виплати Закон про соціальний захист дітей війни виконуватися більше не буде, заявив заступник секретаря РНБО Нестор Шуфрич.

“Діти війни? Я чесно вам скажу. Чесно, от не ображайтесь. Цей закон більше виконуватися не буде.” – сказав він на зустрічі з виборцями в Мелітополі.

Закон Про соціальний захист дітей війни був прийнятий конституційною більшістю від складу Верховної Ради. Він передбачає низку пільг та іншу соціальну підтримку для тих людей, народилися під час Великої Вітчизняної війни, тобто зараз їм не менше 67 років. У 2010 році Верховна Рада підтвердила пільги для дітей війни, за зміни в закон голосувала, в тому числі Партія Регіонів, а допомога дітям війни входить до виконання соціальних ініціатив президента Віктора Януковича

http://tsn.ua/groshi/diti-viyni-pilg-bilshe-ne-pobachat-shufrich.html

* * *

Покращення вашого життя вже сьогодні!

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Шуфрич дітям війни: “Діти війни? Я чесно вам скажу. Чесно, от не ображайтесь. Цей закон більше виконуватися не буде.”"

  1. Геннадий | 01-08-2012 16:15 at 16:15 |

    Давай Шуфрич, давай! Не обходи вниманием ветеранов ВОВ, афганцев, инвалидов…Давай, поднимай рейтинг ПР!!! Как говорится, верной дорогой идёте товариСЧи!

Comments are closed.