СКУ закликав міжнародне співтовариство засудити рейд податкової інспекції до телеканалу ТВІ

16 липня 2012 р. президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій надіслав лист до міжнародного співтовариства, в якому висловив глибоке занепокоєння у зв’язку з рейдом податкової інспекції України до незалежного телеканалу ТВі 12 липня 2012 р.

СКУ закликав міжнародне співтовариство засудити цей рейд та вимагати надання можливостей незалежним засобам масової інформації для висвітлення українських новин без загрози або побоювання помсти чи переслідування з боку влади, про що зокрема говориться в резолюції Європейського Парламенту щодо України від 1 грудня 2011 р., яка наголошує на важливості свободи засобів масової інформації та на утриманні української влади від будь-яких спроб контролювати, прямо чи непрямо, зміст повідомлень у національних засобах масової інформації.

СКУ відзначив, що такі дії податкової інспекції напередодні парламентських виборів 2012 р. не обіцяють нічого доброго для перспективи проведення вільних і справедливих виборів в Україні, у тому числі й для їх об’єктивного висвітлення незалежними засобами масової інформації.

Копію цього листа СКУ надіслав до Президента Віктора Януковича, якого закликав забезпечити виконання резолюції Європейського Парламенту щодо України від 1 грудня 2011 р. відносно дотримання свободи слова.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут