Страйк російськомовної Вікіпедії схоже досяг певного успіху

У вівторок ввечері законодавці вирішили конкретизувати набір контенту, за поширення якого сайт можуть закрити у досудовому порядку. Тепер то такого роду контенту відносять порнографію за участі неповнолітніх, пропаганду наркотиків та інформацію про скоєння самогубства. Депутати також вирішили прибрати із законопроекту розпливчасте формування “шкідлива інформація”.

Раніше у вівторок одна з авторів закону, голова думської комісії з питань сім’ї, жінок та дітей, член “Справедливої Росії” Олена Мізуліна заявила, що критика законопроекту в інтернеті спровокована “педофільським лоббі”. Вона назвала “нахабним та непристойним” страйк російської “Вікіпедії”.

Нагадаємо, у вівторок 11 липня російська версія всесвітньо відомої веб-енциклопедії Вікіпедіязакрилася для користувачів, протестуючи проти розгляду Думою законопроекту, що обмежує свободу в інтернеті.

Нагадаємо, наприкінці лютого цього року влада Узбекистану закрила доступ до інтернет-енциклопедії Вікіпедія.

http://tyzhden.ua/News/55103

Як нам допомогти ?

Допомогти нам ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.

Хочете в нас вчитися?

Запис до Школи Інформаційної Безпеки