У Черкасах молодь перекрила рух у центрі за “мову”

У Черкасах близько 50 молодих людей у суботу ввечері перекривали рух транспорту по бульвару Шевченка.

Як повідомляє “Інтерфакс-Україна“, молодь у такий спосіб протестувала проти ухваленого у вівторок законопроекту “Про засади державної мовної політики”, а також проти знесення наметового містечка на центральній площі міста.

Молоді люди співали народні пісні й скандували “Слава Україні”, “Україна вища за усе”.

Потім вони наклеїли собі на роти червоні смужки й, тримаючи в руках плакати з гаслами “Маю право, моя мова, мій протест” почали перекриття бульвару Шевченка.

Учасники акції протягом 15 хвилин ходили пішохідними переходами бульвару, не даючи рухатися автомобілям.

Як повідомлялося, у п’ятницю після того, як правоохоронці зруйнували наметове містечко й затримали активістів, молоді люди вже перекривали бульвар Шевченка. Вони заявили, що будуть робити це щодня.

Тим часом, представники різних громадських організацій і опозиційних партій увечері 7 липня встановили агітаційні й туристичні намети на пішохідному тротуарі біля Соборної площі й розмістили на них гасла із закликами про неухвалення мовного закону.

http://www.pravda.com.ua/news/2012/07/8/6968335/

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут