Відповідь Харківської облради на звернення мовного Майдану (ДОКУМЕНТ)

24 липня Харківський мовний Майдан звернувся до обласної ради з відкритим листом щодо протидії розколу України та звуження сфери вживання української мови. Зокрема громадські активісти наголошують на тому, що прийняття законопроекту Ківалова-Колесниченко призведе до розколу України за мовною ознакою, появи сепаратистських настроїв, суттєвого ускладнення документообігу, подвійного навантаження на освітні заклади, додаткових щорічних витрат з держбюджету у розмірі до 17 млрд гривень.

28-го липня надійшла відповідь.

З відповіді стає видно, що обласна рада підтримує даний закон, і навіть більше, кваліфікує акцію протесту як “бійки, хуліганські акції, голодовки та інші екстремістські чи провокаційні дії”.

Таким чином частина суспільства яка має відмінну від керівництва країни думку в черговий раз залишилась “почутою”.

Підтримуючи законопроект, що був прийнятий з численними порушеннями процедур, і був проголосований з порушенням норм Конституції, обласна рада стає співучасником злочину.

Маски скинуто.

ПМ: Не зважаючи на всі перипетії у Верховній Раді харківський мовний Майдан нікуди розходитись не збирається, наша цілодобова безстрокова акція продовжується . 

Майдан на захист української мови – Харків

https://www.facebook.com/events/421856167853276

http://vk.com/event40580417

About Дмитро Пилипець 250 Articles
Громадський активіст