Янукович переніс прес-конференцію

Віктор Янукович на 11.30 запросив керівництво парламенту та лідерів депутатських фракцій для пошуку шляхів врегулювання ситуації у Верховній Раді, що склалася у зв’язку з подіями, які відбулися на її ранковому засіданні.

Як повідомляє прес-служба Президента, з цієї причини заплановану на 11.30 прес-конференцію глави держави перенесено. Час і дата будуть повідомлені додатково.

Як повідомляв УНІАН, сьогодні вранці голова ВР Володимир Литвин і віце-спікер Микола Томенко подали у відставку через ухвалення «мовного закону».

Сьогодні біля Українського дому у Києві, де вчора опозиція розпочала акцію на захист української мови, а сьогодні мала відбуватися прес-конференція Президента, сталися сутички між народними депутатами, мітингувальниками і бійцями «Беркуту», коли міліціонери відтісняли депутатів від входу до будівлі.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут