Активістів кампанії “Помста за розкол країни” завезли до першого (центрального) опорного пункту охорони громадського порядку (оновлено, додано фото)

Активістів кампанії “Помста за розкол країни” завезли до першого (центрального) пункту охорони громадського порядку м. Сімферополя на вул. Горького, 7.

Затримано двоє – Катерину Чепуру (0661365984) та Юрія Шивалу (0937404297). Правоохоронці питають, чи вони не були вчора у Севастополі, отже байка про перевірку нібито на знаходження у розшуку, виявилась просто демагогію людей у формі, які мають бути взірцем дотримання законності.

Активісти поширювали у Сімферополі листівки із закликом не голосувати за Партію регіонів та кандидата-мажоритарника від неї по округу № 1 Віталіну Дзоз.

Затримав активістів лейтенант міліції Черданцев Євген Валерійович, опитує – дільничий центрального опорного пункту Божкевич Андрій Миколайович.

2 Comments

 1. Так хто є така міліція? Злочинці. Крапка.
  Виникає питання: Чому пересічний громадянин не може поширювати в будь-який спосіб інформацію? На це відповідає Конституція України: “Стаття 34. Кожному гарантується право на свободу думки і
  слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань.

  Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і
  поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб – на свій
  вибір.

  Здійснення цих прав може бути обмежене законом в інтересах
  національної безпеки, територіальної цілісності або громадського
  порядку з метою запобігання заворушенням чи злочинам, для охорони
  здоров’я населення, для захисту репутації або прав інших людей,
  для запобігання розголошенню інформації, одержаної конфіденційно,
  або для підтримання авторитету і неупередженості правосуддя”.
  Почалася виборча кампанія. Ті хто володіє позитивною інформацією для народу мають право її висловлювати в будь-який спосіб. Влада таку інформацію розцінює як шкідливу для себе. Тому й така її злочинна реакція.

 2. завжди знав що в нас в Україні міліціонери імбіцили, але то на фото просто шедевр))))))

Comments are closed.