Бойовики Кернеса вночі розтрощили агітматеріали харківських захисників української мови

14 серпня після чергової спроби харківської міської влади розігнати мовний протест активісти перемістились в сад Шевченка до памятника Кобзарю. 15 серпня вночі близько 01.15 до місця розташування  акції підбігли шість молодиків в спортивних костюмах з капюшонами, зламали та вкрали чотири українські державні прапори, зрізали ножами, пошматували та вкрали агітаційні матеріали та речі. Щоночі о 01.00 в саду Шевченка вимикається світло, бойовики Гєпи чітко знали це, діяли організовано і сплановано. Співробітники міліції, які більше місяця цілодобово пильнували мовний протест (поруч постійно знаходились патрульні міліцейські машини) саме цієї ночі “випадково” зникли в невідомому напрямку. Однозначно можна казати, що наліт на протестувальників є спланованим і зрежисованим міською владою, синхронні дії бандитів та працівників міліції є тому переконливим підтвердженням. Одразу після нападу телефоном було викликано міліцію, але патрульна машина прибула на місце злочину лише за годину після виклику. Триває щоденний тиск та переслідування харківською міськрадою мовного протесту, працівники Кернеса вже домоглись п’яти судових заборон акції, майже щодня приходять держвиконавці та незаконно змушують протестувальників переміщуватись на інше місце, на активістів регулярно складають сфабриковані протоколи про адмінправопорушення.

Вірогідно харківська міська влада зрозуміла неефективність судових заборон мовного Майдану і перейшла до традиційних для неї бандитських методів.

Майдан на захист української мови – Харків

https://www.facebook.com/events/421856167853276

http://vk.com/event40580417

Громадський активіст

Хочете нас підтримати?

donate Допомогти Інформаційному центру Майдан Моніторинг ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління нашої Організації nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.

2 Comments on "Бойовики Кернеса вночі розтрощили агітматеріали харківських захисників української мови"

  1. Кого вибраши-те і маете!!!

  2. Отправим корпус львовских морпехов…

Comments are closed.