Кандидатом в народні депутати України зареєстрований громадянин США

В Одесі.

Подвійне громадянство заборонене Конституцією України. Але що та Конституція….

А от матеріали з нашої виборчої карти про порушення цієї особою Закону про вибори

Олександр Пресман роздає шарове морозиво дітям 

Олександр Пресман піариться на бюджетній медицині 

Хочете нас підтримати?

donate Допомогти Інформаційному центру Майдан Моніторинг ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління нашої Організації nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.

3 Comments on "Кандидатом в народні депутати України зареєстрований громадянин США"

 1. кармалюк | 12-08-2012 16:59 at 16:59 |

  Українці ! Списки партій і біографії мажоритарщиків повинні якісно контролюватись у ЦВК з «хитромудрим» законом про вибори, щоб не пропустити різних шахраїв-бандюків з прихованим компроматом до списків кандидатів; вимагати з кожного кандидата в депутати довідку з психо-невралгічного диспансера про його безпечність для суспільства (журналісти їм питання не можуть задати) на найближчі 2 роки. Щоб не обрали на виборах знову трутнів , що питимуть кров народну до приходу у владу їхніх онуків ? 5 років депутатства – час достатній для перетворення безконтрольного брехуна у трутня. Потрібні гарантії: простий механізм відкликання депутата-брехуна. Сьогоднішні брехуни – вже заслужили в»язниці за розкрадені бюджети та транші МВФ. Обирати на 2 роки. З платнею середньостатистичною (2000 грн.). Ніяких пільг. Це “корито” потрібно ліквідувати. За 2 роки менше збитків Україні. Платня має залежати від результатів роботи. Зараз у ВзР кубло трутнів на чолі з В.Литвиним-закони «приймаються» шахрайським голосуванням (50 у залі, і 250-на табло) під помах чечетника. Тепер таке г… маємо у ВзР !!! Головне, щоб після виборів у ВР не виявили бандюків та міліардерів ! Результати виборів доведеться виборювати, якщо вони виявляться не на користь влади. ЦВК повиння готуватись до Суду за поточні фальсифікації.

 2. В правовой стране такого быть не может, только там, где у власти бандиты.

 3. Пишуть в нашій фейсбук групі

  После публикации на “Майдане” одесская оппозиция наконец-то одуплилась и обратилась в ЦИК http://www.048.ua/article/179946

  До речі наша група Моніторингу Виборів на ФБ тут
  https://www.facebook.com/groups/383818098338411/

Comments are closed.