Магера: Пайки від кандидатів мають зацікавити правоохоронців

Член ЦВК Андрій Магера впевнений, що правоохоронці повинні зайнятися кандидатами в депутати, які підкуповують виборців продуктами та іншими послугами.

Про це він сказав в інтерв’ю газеті “Факти і коментарі“.

“Це непрямий підкуп виборців. Я б нормально поставився до роздачі продуктових наборів, безоплатного надання медичних або юридичних послуг, якщо б їх надавали особи, які не збираються балотуватися до парламенту”, – сказав він.

“Але якщо людина роздає подарунки в тому окрузі, в якому вона реєструється кандидатом у народні депутати, у правоохоронних органів обов’язково повинні виникнути питання до “благодійника”, – впевнений Магера.

“Та й самі виборці повинні задуматися, чи потрібен країні депутат, який намагається пройти в парламент за допомогою підкупу?” – додав він.

Раніше на роздачі продпайкыв були помічені кілька претендентів на депутатські крісла, серед них кілька регіоналів, секретар Київради Галина Герега, колишній секретар Київради Олесь Довгий та інші.

Українська Правда

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут