Магера: Пайки від кандидатів мають зацікавити правоохоронців

Член ЦВК Андрій Магера впевнений, що правоохоронці повинні зайнятися кандидатами в депутати, які підкуповують виборців продуктами та іншими послугами.

Про це він сказав в інтерв’ю газеті “Факти і коментарі“.

“Це непрямий підкуп виборців. Я б нормально поставився до роздачі продуктових наборів, безоплатного надання медичних або юридичних послуг, якщо б їх надавали особи, які не збираються балотуватися до парламенту”, – сказав він.

“Але якщо людина роздає подарунки в тому окрузі, в якому вона реєструється кандидатом у народні депутати, у правоохоронних органів обов’язково повинні виникнути питання до “благодійника”, – впевнений Магера.

“Та й самі виборці повинні задуматися, чи потрібен країні депутат, який намагається пройти в парламент за допомогою підкупу?” – додав він.

Раніше на роздачі продпайкыв були помічені кілька претендентів на депутатські крісла, серед них кілька регіоналів, секретар Київради Галина Герега, колишній секретар Київради Олесь Довгий та інші.

Українська Правда

Хочете нас підтримати?

donate Допомогти Інформаційному центру Майдан Моніторинг ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління нашої Організації nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.