Нове у підкупі виборців: голосування 28-го, подарунки 29-го!

Атрошенко: благодійність з відстрочкою

Цікавий метод агітації застосовують в кандидата–самовисуванця  по 206 виборчому округу Владислава Атрошенка – подарунки кандидат  дарує з відстрочкою.

Так зараз йде масована інформаційна хвиля про придбання цим кандидатом 5 машин  швидких допомог для колективу  чернігівської швидкої допомоги.

Проте, як з’ясувалося,  самі подарунки медики отримають 29 жовтня – вже після дня голосування. Про це повідомляють довготермінові спостерігачі за виборчим процесом на Чернігівщині ЧОЦ «Ініціатива»

Таким чином, очевидно, в штабі кандидата вирішили убезпечитися від юридичного переслідування щодо підкупу виборців. Виходить, що є привід для вдалого піару, і юридично все чисто.

Нагадаємо, що саме від імені Владислава Атрошенка до моменту офіційного початку виборів була розгорнуташирока кампанія по наданню матеріальної допомоги виборцям 206 округу

Джерело

Хочете нас підтримати?

donate Допомогти Інформаційному центру Майдан Моніторинг ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління нашої Організації nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.

1 Comment on "Нове у підкупі виборців: голосування 28-го, подарунки 29-го!"

  1. А що буде, як “пролетить”, що тая хванера над 216-м округом? Відкриє приватну швидку?

Comments are closed.