«Помста за розкол країни» пройшлась по Броварах

Сьогодні у Броварах місцеві активісти кампанії “Помста за розкол країни” розповсюдили листівки із закликом не голосувати за Партію регіонів та Сергія Федоренка – депутата міської ради, кандидата по мажоритарному округу №97 від Партії регіонів.

В одній з поширюваних ними листівок активісти називають С. Федоренка особистим масажистом М. Азарова та звинувачують його у “дерибані” землі в місті, взятті в оренду басейну на 49 років, на ремонт якого витратили 13 млн. грн., спробою “відтяпати” частину парку “Перемога” для свого оздоровчого центру, підкупом виборців проднаборами, “благодійністю” за бюджетний кошт та ін.

Метою кампанії “Помста за розкол країни” її активісти визначили відсторонення від влади тих, хто замість того, щоб вирішувати економічні та соціальні проблеми, намагається розколоти країну та зіштовхнути лобами простих людей, які, незалежно від мови спілкування, однаково страждають від влаштованого їм нинішньою владою “покращення життя вже сьогодні”.

Приєднатися до кампанії можна, заповнивши анкету: http://vstavay.info/yak-ya-mozhu-dopomohty/

Зробити пожертву на кампанію можна через:

Приватбанк (картка): 5577 2127 1645 8826 (Чулівська Ірина Костянтинівна)

Яндекс-гроші: 410011485041060

PayPal: Oksana24@live.com

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут