Попри “перешкоди”, в окрузі Литвина успішно пройшла “Помста за розкол країни”

Незважаючи на численні перешкоди – затримання та побиття, які влаштувала активістам кампанії “Помста за розкол країни” влада та “захисники Литвина” на Житомирщині, агітаційна поїздка в округ №65, де балотується Володимир Михайлович пройшла успішно.

Мешканці не тільки Новоград-Волинського, але й маленьких та віддалених населених пунктів, які входять до виборчого округу №65 дізналися, чому не можна голосувати за Володимира Литвина.

Агітаційні листівки були поширені в населених пунктах: Курне, Кам”яний Брід, Червоноармійськ, Довбиш, Рогатичів, Ягодинка, Червоноармійськ, Ясна поляна, Зелена поляна, Киянка, Бараші, Яблунець та Новограді-Волинському.

Нагадаємо, що під час дводенної агітаційної поїздки в округ Володимира Литвина в  Новоград – Волинському на активістів нападали і два дні поспіль переслідували невідомі, побили правоохоронці в райвідділку міліції  та напав рідний брат Володимира Литвина. В Червонограді молодих людей намагалась затримати міліція та тримали в облозі молодики з числа тих самих “захисників Литвина”.

Також в ці вихідні, в рамках кампанії “Помста за розкол країни” відбулись поширення листівок проти Партії регіонів та її кандидатів в Житомирі – проти чинного губернатора Сергія Рижука, Дніпропетровську – проти Ігоря Циркіна та Харкові – проти Ірини Бережної.

Метою кампанії “Помста за розкол країни” її активісти визначили відсторонення від влади тих, хто замість того, щоб вирішувати економічні та соціальні проблеми, намагається розколоти країну та зіштовхнути лобами простих людей, які, незалежно від мови спілкування, однаково страждають від влаштованого їм нинішньою владою “покращення життя вже сьогодні”.

Приєднатися до кампанії можна, заповнивши анкету: http://vstavay.info/yak-ya-mozhu-dopomohty/

Зробити пожертву на кампанію можна через:

Приватбанк (картка): 5577 2127 1645 8826 (Чулівська Ірина Костянтинівна)

Яндекс-гроші: 410011485041060

PayPal: Oksana24@live.com

Джерело: Відсіч