Реґіональна Дубнократія в дії.

На Рівненщині кандидату від опозиції викручували руки

25 серпня у Дубно на кандидата  у народні депутати від Об’єднаної  опозиції «Батьківщина» по мажоритарному округу №154 Валентина Королюка під час святкування Дня міста напали невідомі особи.

Про це повідомляє  прес-служба Рівненського  штабу Об’єднаної опозиції  «Батьківщина».

«25-го серпня у День міста Дубно Валентин Королюк, як кандидат у народні депутати, прибув на урочисту сесію міськради, аби привітати дубенчан. Однак міський голова навіть не оголосив його як присутнього у залі. Натомість провладний кандидат, Данило Корилкевич отримав право виступити перед народними обранцями і гостями з трибуни сесійної зали. Це обурило депутатів і вони почали наполягати на наданні слова Валентину Королюку. Лише після численних закликів мер міста Василь Антонюк надав слово Королюку, не назвавши при цьому ані його прізвища, ані не представив —  хто він такий», — йдеться у повідомленні.

«Побачивши, що Королюк крокує до сцени, хтось із перших рядів дав команду «фас» кремезним кільком «браткам». Чоловіки міцної статури стали хапати за руки кандидата від «Батьківщини» і не пускати до мікрофону. Усе це відбувалося на сцені, посеред Майдану Незалежності, на очах у тисяч глядачів», — наголошують у прес-службі Рівненського штабу.

Після цього була дана команда вимкнути мікрофон і лише після обурливих вигуків людей звук знову включили.

Валентин Королюк написав заяву в Дубенський міськвідділ міліції про бандитський напад, який було скоєно на нього привселюдно під час святкування Дня міста.

Як відомо, погрози на адресу В. Королюка почалися  з першого дня його реєстрації у ЦВК. Зокрема, невідомі особи напали на агітаційний намет опозиції в місті Дубно та застосували до агітаторки газ. Згодом нічні бригади розкидали по вулицях округу наклепницькі анонімки, щоб скомпрометувати кандидата від опозиції.

Джерело

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

2 Comments on "Реґіональна Дубнократія в дії."

  1. ОЛЕСЯ | 28-08-2012 13:28 at 13:28 |

    Такі два коментарі дають багато до роздумів. Один, той провладний злодій у законі, але й другий від об’єднаної опозиції – не вартий торби січи. ДЕ ПРАВДА? ЗА КОГО ГОЛОСУВАТИ ДУБНЕЧАНАМ? ЧАС БІЖИТЬ…

  2. Сашко | 29-08-2012 07:17 at 07:17 |

    Реально нема за кого голосувати( Для мене був один реальний кандидат – Віктор Кривун, але на жаль він не захотів з цими брехунами змагатися на виборах, а може і правильно, сенс?…

Comments are closed.