Севастопольські газети продовжують підписувати провокації іменами екологів

Не так давно ми повідомляли, що у севастопольській газеті Компартії України «Севастопольська правда» (№32 від 11.08.2012) опублікована стаття «Бізнес и коррупция по-севастопольски», присвячена роботі севастопольського дельфінарія у Артбухті, що підписана «Є.Пахомов. Директор Національного екологічного центру України». У своїй заяві http://necu.org.ua/hazeta-kompartiyi-pidpysuye-statti-provokatsiyi-imenamy-vidomyh-ekolohiv/ ми повідомили, що ні НЕЦУ ні Євген Пахомов не мають відношення до цієї статті. Крім того, Є.Пахомов не є членом НЕЦУ і тим більше – його керівником.

Проте, як виявилось у №15 (220) (від 10.08.2012) іншої севастопольської газети – «Вісті» (тел..редакції 0692 550303), опублікована стаття та саме стаття «Бізнес и коррупция по-севастопольски», підписана цього разу порсто «Є.Пахомов». Не зважаючи на відсутність вказівки про НЕЦУ у статті у «Вістях», очевидний зв’язок обох статей, а відтак і їх спільний провокативний зміст. Також, під публікацією у «Вістях» міститься підпис «стаття проплачена», що мабуть повинно вказувати на те, що НЕЦУ і Є.Пахомов діють на чиєсь замовлення за гроші.

– Ми маємо справу з дуже неприємним інцидентом в журналістиці, коли невідомі особи для задоволення своїх корупційних інтересів використовують пресу. – коментує ситуацію заступник голови НЕЦУ Олексій Василюк. – Газети які беруться за гроші опублікувати статті, підписані іменами людей, які ніколи їх не писали, повинні назавжди отримувати тавро жовтої преси і втрачати довіру читачів. Єдиний хто знає справжнього автора провокації— редакція газети. Тому ми звернулись до МВС та Генеральної прокуратури України з проханням знайти і притягнути до відповідальності винних у провокації.

Більше про інцидент: http://necu.org.ua/hazeta-kompartiyi-pidpysuye-statti-provokatsiyi-imenamy-vidomyh-ekolohiv/

Василюк Олексій,
заступник голови НЕЦУ
097 1000 473
vasyliuk at gmail.com

Євгеній Пахомов
050 591 76 71
savedolphin at i.ua