Севастопольські газети продовжують підписувати провокації іменами екологів

Не так давно ми повідомляли, що у севастопольській газеті Компартії України «Севастопольська правда» (№32 від 11.08.2012) опублікована стаття «Бізнес и коррупция по-севастопольски», присвячена роботі севастопольського дельфінарія у Артбухті, що підписана «Є.Пахомов. Директор Національного екологічного центру України». У своїй заяві http://necu.org.ua/hazeta-kompartiyi-pidpysuye-statti-provokatsiyi-imenamy-vidomyh-ekolohiv/ ми повідомили, що ні НЕЦУ ні Євген Пахомов не мають відношення до цієї статті. Крім того, Є.Пахомов не є членом НЕЦУ і тим більше – його керівником.

Проте, як виявилось у №15 (220) (від 10.08.2012) іншої севастопольської газети – «Вісті» (тел..редакції 0692 550303), опублікована стаття та саме стаття «Бізнес и коррупция по-севастопольски», підписана цього разу порсто «Є.Пахомов». Не зважаючи на відсутність вказівки про НЕЦУ у статті у «Вістях», очевидний зв’язок обох статей, а відтак і їх спільний провокативний зміст. Також, під публікацією у «Вістях» міститься підпис «стаття проплачена», що мабуть повинно вказувати на те, що НЕЦУ і Є.Пахомов діють на чиєсь замовлення за гроші.

– Ми маємо справу з дуже неприємним інцидентом в журналістиці, коли невідомі особи для задоволення своїх корупційних інтересів використовують пресу. – коментує ситуацію заступник голови НЕЦУ Олексій Василюк. – Газети які беруться за гроші опублікувати статті, підписані іменами людей, які ніколи їх не писали, повинні назавжди отримувати тавро жовтої преси і втрачати довіру читачів. Єдиний хто знає справжнього автора провокації— редакція газети. Тому ми звернулись до МВС та Генеральної прокуратури України з проханням знайти і притягнути до відповідальності винних у провокації.

Більше про інцидент: http://necu.org.ua/hazeta-kompartiyi-pidpysuye-statti-provokatsiyi-imenamy-vidomyh-ekolohiv/

Василюк Олексій,
заступник голови НЕЦУ
097 1000 473
vasyliuk at gmail.com

Євгеній Пахомов
050 591 76 71
savedolphin at i.ua

Хочете нас підтримати?

donate Допомогти Інформаційному центру Майдан Моніторинг ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління нашої Організації nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.