Студенти: “Шановний Вікторе Федоровичу! Ви всьо дєлаєтє правільно! Да прєбудєт з Вами тьма!”

Щойно зателефонував Роман Л. і повідомив наступне: о 23-20 08.08.12 на вул. Банковій, 11 група студентів приклеїли на будівлі Адміністрації Президента листівку з надписом: “Шановний Віктор Федорович! Ви всьо дєлаєтє правільно! Да прєбудєт з Вами тьма!”.
Їх одразу затримали співробітники міліції і наполягали на тому, аби студенти видалили зі своїх фотоапаратів і телефонів фото-зображення тієї листівки на стіні АП. Студенти відмовились це зробити. Наразі їх затримали, і доставляють до Печерського райвідділу. Серед затриманих є: Костянтин Литвиненко, Ірина Литвиненко, Ліза Жарікова та Роман Л. Вочевидь зранку 09.08.12 Печерський райсуд столиці розглядатиме справу по ст. 173 КОАП.

Студентам-активістам загрожує до 15 діб адмінарешту за дрібне хуліганство.

UPD: Студентів відпустили, слава Богу, проте склали протокол про адміністративне правопорушення. Вочевидь зранку буде суд по цій ситуації (Печерський районний).

Джерело

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Студенти: “Шановний Вікторе Федоровичу! Ви всьо дєлаєтє правільно! Да прєбудєт з Вами тьма!”"

  1. гетьман | 09-08-2012 00:59 at 00:59 |

    ну так надо было на мыло кому из знакомых отправить или на фейсбук скинуть и попросить перепостить – многие бы перепостили с радостью

Comments are closed.