У Харкові через мову штурмують міську раду (фото, відео до того)

Сьогодні сесія Харківської міської ради зібралася (вкотре) ухвалити статус російської мови як регіональної. Громадяни вийшли протестувати. Спочатку все було тихо.

А потім –  як пише Радіо Свобода

У Харкові близько півтисячі осіб намагаються штурмувати вхід до міської ради. Тут має розпочатися сесія міськради, на якій, як очікують, депутати ухвалять рішення про надання російській мові статусу регіональної.

За повідомленням кореспондента Радіо Свобода, серед учасників штурму – й опозиційні харківські депутати. До входу у міськраду, за останніми даними, доправлено кілька загонів «Беркуту».

Поки що до мітингувальників, які вимагають від міської ради не ухвалювати рішення про надання російській статусу регіональної мови, ніхто не вийшов.

———–

Як передає наш кореспондент до штурму, очевидно, готувалися, бо за годину до того вхід в міськраду було перегороджено великими кам’яними вазонами для квітів – поступово кількома.

Міськрада рішення прийняла попри протести.

(далі буде)

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут