У першого віце-спікера Мартинюка – ні хати, ні квартири, ні машини, ні рахунків

Перший заступник голови Верховної Ради України, кандидат в народні депутати від Комуністичної партії України (№8 партійного списку) Адам Мартинюк не має у своїй власності нерухомого майна та легкового автомобіля.

Про це свідчить його декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2011 рік, оприлюднена на сайті Центральної виборчої комісії. Минулого року сукупний дохід першого віце-спікера становив 487 тис. 401 грн. При цьому 235 тис. 348 грн з них є заробітною платою та 38 тис. 837 грн – матеріальна допомога.

Надходження за страховими виплатами, страховими відшкодуваннями, викупними сумами та пенсійними виплатами А.Мартинюка становлять 213 тис. 216 грн. Перший заступник голови Верховної Ради володіє земельною ділянкою у 1200 кв м. При цьому навпроти граф “житлові будинки”, “квартири”, “садовий будинок”, “гаражі”, “інше нерухоме майно” стоять прочерки, що означає відсутність такого майна у А.Мартинюка.

Такий самий прочерк стоїть і навпроти графи “автомобіль”. В той же час зазначається, що на утримання свого майна у 2011 році перший віце-спікер витратив 40 тис. 721 грн. На банківському рахунку А.Мартинюка та на рахунках в інших фінансових установах також немає грошей.

До декларації А.Мартинюка занесена як член родини його дружина. Однак, згідно з декларацією, протягом 2011 року вона нічого не заробила і у неї також немає ніякого майна.

УНІАН

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут