В Донецьку знову поширювали листівки проти Партії регіонів (ФОТО + ВІДЕО)

Незважаючи на те, що в Донецьку за поширення інформаційних листівок активістів кампанії “Помста за розкол країни” вже затримувала міліція, вони цього тижня знову закликали мешканців міста не голосувати за Партію регіонів.

Вчора активісти вже вкотре розповсюджували в Донецьку листівки із роз’ясненням, чому не можна голосувати на парламентських виборах за Партію регіонів і вчергове пересвідчились в тому, що донеччани позитивно ставляться до цієї інформаційної кампанії  та не планують віддавати свої голоси політичній силі, яка не виконала своїх передвиборчих обіцянок і фактично надурила українців.

Метою кампанії “Помста за розкол країни” є відсторонення від влади тих, хто замість того, щоб вирішувати економічні та соціальні проблеми, намагається розколоти країну та зіштовхнути лобами простих людей, які, незалежно від мови спілкування, однаково страждають від влаштованого їм нинішньою владою “покращення життя вже сьогодні”.

Приєднатися до кампанії можна, заповнивши анкету: http://vstavay.info/yak-ya-mozhu-dopomohty/

Зробити пожертву на кампанію можна через:

Приватбанк (картка): 5577 2127 1645 8826 (Чулівська Ірина Костянтинівна)

Яндекс-гроші: 410011485041060

PayPal: Oksana24@live.com

Дивіться також відео з попередньої акції в Донецьку,  під час якої міліцією було затримано семеро активістів кампанії:

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут