В Миколаєві затримують всіх активістів кампанії “Помста за розкол країни” (оновлено)

Миколаївська міліція не інакше, як приготувалась до чергової “Помсти за розкол країни” в цьому місті. Активісти кампанії встигли наклеїти тільки по декілька листівок, коли три підгрупи молоді були затримані правоохоронцями Заводського РВ ММУ.  Першу групу затриманих – Дениса Кутняка, Таракай Вікторію, Соловейко Олександра, Платонова – доставили до Заводського РВ ММУ, де на них складають протоколи про порушення ст. 152 КУпАП.

Другу групу активістів – Чепуру Катерину, Юрія Шивалу та Сергія Білокіла – також планували доставити до райвідділку. Для затримання активістів на місце прибув чималий дисант працівників міліції. Крім чотирьох міліціонерів і однієї людини в штатському, які намагались затримати активістів, також на місце подій під’їхав автомобіль (не патрульна машина міліції), в якому сиділа група людей як у формі, так і в цивільному.

Правоохоронці намагались звинуватити активістів в порушенні правил благоустрою міста, але так і не навівши жодного пункту, який був би порушений, перейшли до звинувачень в незаконному поширенні передвиборчої агітації, відсутності вихідної інформації про наклад та дату випуску друкованої продукції. Але оскільки листівки із закликом “не голосувати” міліції все ж не вдалось потрактувати як агітацію, міліція перейшла до складання на активістів протоколу  про порушення ст 152 КУпАП. Також в активістів намагались вилучити листівки.
Активісти знайшли свідка, яка підтвердила, що один з активістів – Юрій Шивала, взагалі не наклеїв жодної листівки, про що жінка засвідчила письмово, але правоохорці продовжуть утримувати активістів.

Також затримано і доставлено до Заводського райвідділу міліції третю групу активістів:  Троінова, Бойко, Іванущенка.

Нагадаємо, що в рамках кампанії “Помста за розкол країни”  активісти розповсюджують листівки із роз’ясненням, чому не можна голосувати на парламентських виборах за Партію регіонів та її кандидатів в одномандатних мажоритарних округах.  Сьогодні правоохронці намагаються зашкодити проведенню вже другої акції  по розповсюдженню листівок в Миколаєві – проти Партії регіонів та її кандидата в окрузі № 127 Володимира Наконечного, попередня пройшла без ексцесів та надмірної уваги з боку правоохоронців.

Метою кампанії є відсторонення від влади осіб, які замість того, щоб вирішувати економічні та соціальні проблеми, намагаються розколоти країну та зіштовхнути лобами простих людей, які, незалежно від мови спілкування, однаково страждають від влаштованого їм нинішньою владою “покращення життя вже сьогодні”.

 

Для коментарів:
активістка Чепура Катерина 063 452-97-09

Чергова частина Заводського РВ ММУ 8(0512)34-11-98

Відділ зв”язків з громадськістю тел. (0512)53-11-60, підполковник міліції Ольга Ібрагимівна Передеренко

 

UPD:  в одного з активістів Сергія Білокола правоохоронці намагаються вилучити листівки, оскільки він відмовився віддавати їм поліграфію. Його та ще двої активістів, які знаходяться поруч міліція планує теж доправити до райвідділку Заводського району. Наразі міліція намагається змусити активістів сісти не в патрульну машину, а в  невідомий автомобіль, куди затримані сідати відмовились.

В райвідділку у затриманих вилучили всі листівки, про що міліцією були складені відповідні протоколи. Для цієї справи в правоохоронців були наготові “свої” поняті. В Сергія Білокіла, якого за відмову віддали листівки теж таки доставили до відділку, листівки ще не вилучили, оскільки в працівників міліції не вистачило понятих і зараз вони шукають запасних. Сергій в свою чергу вимагає при вилученні листівок провести їх поштучний перерерахунок для внесення в протокол точної цифри.

UPD2: На одного з активістів – Дениса Кутняка досі складають протокол та не дають користуватись мобільним телефоном.  На всіх інших активістів були складені протоколи і  їх нарешті випустили з Заводского райвідділу мілції.

UPD3: (З пошти) Мене звуть Олексій Руденко, активіст із Миколаєва. Було 4 групи, я був у четвертій. Так як ми поїхали в інший район, мене і ще двох людей затримано не було. Затримали не всіх учасників акції.

 

2 Comments

 1. шановні автори!
  було чотири групи.
  я був у четвертій разом із іще двома активістами,а так як ми поїхали далі по району,нас не затримали.
  прошу виправити.

 2. Брэхня! Они призывают, не голосовать за ПР? Так это тупо агитация за других воров-в аппазиции!
  НЕ ГОЛОСОВАТЬ ВАБЩЕ! НЕ ЯВЛЯТСЯ НА ВЫБОРЫ!
  Все решено-ПР ОСТАЕТСЯ У ВЛАСТИ,НАД БЫДЛО-УКРАИНЦАМИ!
  Как по мне,так лучше они!
  А страну разделили ,подняв померанчевый флаг! Так что некуй подмахивать Юлькиной своре!

Comments are closed.