В Севастополі продовжують поширювати листівки проти Вадима Колесніченка

Активісти кампанії “Помста за розкол країни” продовжують поширення листівок в Криму. Незважаючи на те, що нещодавно влада вже намагалась не допустити поширення в Севастополі інформаційних листівок про Партію регіонів та Вадима Колесніченка – активістів кампанії забирала до відділку міліція, судом було винесено рішення про стягнення з молодих людей штрафу в розмірі 51 грн., також активістів намагались впіймати та доставити до суду за образу честі й гідності народного депутата – проведення роз’яснювальної роботи серед місцевого населення відбувається і далі.

Вчора в місті повторно поширювали листівки із закликом не голосувати за кандидата від Партії регіонів по одномандатному мажоритарному округу  №225 – чинного нардепа Вадима Колесніченка – автора закону “Про засади державної мовної політики”.

Метою кампанії “Помста за розкол країни” є відсторонення від влади тих, хто замість того, щоб вирішувати економічні та соціальні проблеми, намагається розколоти країну та зіштовхнути лобами простих людей, які, незалежно від мови спілкування, однаково страждають від влаштованого їм нинішньою владою “покращення життя вже сьогодні”.

Приєднатися до кампанії можна, заповнивши анкету: http://vstavay.info/yak-ya-mozhu-dopomohty/

Зробити пожертву на кампанію можна через:

Приватбанк (картка): 5577 2127 1645 8826 (Чулівська Ірина Костянтинівна)

Яндекс-гроші: 410011485041060

PayPal: Oksana24@live.com

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут