“Воля” відключає ТВі?

З 1 вересня кабельний оператор “Воля” виключає ТВі з базового пакету.

Про це повідомив журналіст Мустафа Найем в ефірі каналу у четвер.

Таким чином, за його словами, лише у Києві із 236 тисяч абонентів “Волі”, ТВі тепер бачитимуть 78 тисяч. Скільки буде втрачено глядачів у регіонах, поки не підраховано.

Крім того, за словами Найема, лише за останній місяць, коли відбувалося масове відключення ТВі з кабельних мереж, канал “втратив” мільйон 600 глядачів.

Українська правда

*****

“Майдан” шукає документальних підтверджень цій новині

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

3 Comments on "“Воля” відключає ТВі?"

  1. На сайті “ВОЛІ” про теє зара ніц не має. У пакеті “Україна” ТВі є. Принаймні, на зара.

  2. РыгоАнальная влада любыми путями пытается заткнуть рот единственному правдивому каналу. Ни 1+1, ни СТБ, ни еще какой-нибудь, а именно ТВI, который им как кость в горле перед выборами! Я думаю сейчас для многих будет повод отказаться от всяких бандитских Триоланов или Воли и настроить нормальное спутниковое ТВ.

  3. ОЛЕСЯ | 31-08-2012 16:53 at 16:53 |

    Якщо “ВОЛЯ” позбувається ТВі, то тоді треба позбутися… “БОЛІ”. Математика дуже проста. Коли абоненти почнуть відмовлятися від передплати їх пакетів, тоді вони скоро зрозуміють “помилку”.

    Так до слова. Набридли усякого роду пристосуванці, набридли перекинчики, підлабузники та боягузи. Скільки можна сідницю зафайданих реґіонів лизати і казати, що мусимо! Ганьба таким патріотам-вівцям. ТВі відважно подавав усі важливі інформації. У демократичному світі таке явище НОРМАЛЬНЕ, бо не все робиться добре і не усі задоволені тим, що робиться. Тому є дві сторони, які можуть вільно висловлювати свою думку та не боятися переслідувань. У що перетворюється сьогоднішня Україна? На полігон російськомовного домінування. на джерело сировини і дешевої робочої сили рабів, де не тільки НЕ ТРЕБА, де НАСПАВДІ НЕ МОЖНА ДУМАТИ? Такої України українському народу НЕ ПОТРІБНО! ГЕТЬ УЗУРПАТОРІВ!

Comments are closed.