За критику Партії регіонів сільським підприємцям розгромили торгову ятку

У суботу вранці група з 5 осіб під’їхала на мікроавтобусі до будинку сім’ї підприємців у селі Старі Шомполи Комінтернівського району Одеської області, Галини та Володимира Назаренків і розбила залізними ломами торгову ятку, що їм належить.

Як повідомив УНІАН сам підприємець, «група невідомих під’їхала до його будинку на білому мікроавтобусі «Фольксваген» без номерів і почала розбивати залізними ломами торгову ятку і стільці, що стояли поряд з ним».

Господареві, який вийшов з будинку, зловмисники безпосередньо пригрозили: «Якщо виступатимеш в селі проти «регіоналів», приїдемо вночі і знищимо всю твою сім’ю».

Як зазначив В.Назаренко, для односельців не є секретом, що він – прихильник опозиційних політичних сил. «Проте це моє конституційне право – підтримувати і голосувати на виборах, наприклад, за кандидатів Об’єднаної опозиції і піддавати критиці Партію регіонів, активісти якої агітують людей в селі голосувати за цю політичну силу», – зауважив підприємець.

За його словами, недавно до нього підійшла директор місцевої школи, родичка сільського голови, і зажадала, щоб він вступав до лав Партії регіонів: «А не вступите – не дамо в селі працювати». «І буквально за кілька днів через мене попередили знайомі, – сказав В.Назаренко, – що один з керівників Комінтернівської райдержадміністрації також повторив: «цей підприємець жити в Старих Шомполах не буде».

Коментуючи на прохання УНІАН цю ситуацію в Комінтернівському РВВС лаконічно заявили: «Заяву потерпілих з села Старі Шомполи нами зареєстровано, вживаються заходи щодо розшуку групи зловмисників».

Джерело

Нападение произошло из-за категорического несогласия Назаренко с курсом Партии регионов и из-за заметки, которую он написал в газете «Свобода» (№159 за 26 июля — 1 августа 2012 г.).

Нам удалось раздобыть данный выпуск газеты. Вот, собственно, сама заметка:

Джерело

7 Comments

 1. дайте мне пулемёт, я расстреляю любого урода из этой вонючей партии, а то распоясались уж слишком

 2. Конечно,действовать так с политпротивником не хорошо.Даже очень плохо.Но с другой стороны,быть оранжевым копрофилом (любителем лайна) тоже вроде не умно.Соседи,естественно,этого не понимают и жалуются на оранжеаую фекальную вонь.

 3. якщо українець українця потурає, то світлого майбутнього Україна та наші діти не побачать.

  • щоправда, відколи починає фігурувати “взгляд із одессьі” то інформацію треба ділити навіть не навпіл, а на п’ть.
   тож, ятку можливо й розбили. але амбал цілком міг бути один )))

   • Я товариш постраждалих,знаю всі подробиці,Описане в статті цілковита правда,а ще в міліції більше години не піднімали слухавку,навіть на 102,та прибули через дві години,хоча їхати до місця пригоди двадцять хвилин.Питання-чому так???

Comments are closed.