Захисники Києва відкрили під Київрадою «Музей шансону»

28 серпня 2012 року захисники природи та історико-культурної спадщини презентували під стінами столичної держадміністрації експозицію «Музею Шансону». В такий спосіб активісти висловили свій протест проти політики Головного Управління культури КМДА та, зокрема, звільнення директора Музею-пам’ятки «Київська фортеця» В.Я.Кулінича.

«Саме словом «шансон» можна охарактеризувати нинішнє становище в культурному просторі Києва, коли таких принципових і відданих своїй справі людей, як Кулініча В.Я., директора музею «Київська фортеця», звільняють зі своєї посади за відмову передати в приватні руки історичну спадщину киян» – говорить Ігор Луценко з громадської ініціативи «Збережи старий Київ».

«Світлана Зоріна, голова Управління Культури КМДА постійно наголошує, що музеї мають бути прибутковими – каже Юрій Лісовий з громадської ініціативи Збережи старий Київ – саме тому ми пропонуємо для майбутнього музею цю експозицію, деякі речі з якої особисто знайомі Зоріній»

В експозиції були представлені предмети побуту таборів, зразки музики, словник термінів, кілька в томатному соусі, чифір та фуфайка та книжки за авторством С.Зоріної «Наезд», «Развод», «Передел».

3 вересня о 14.00 відбудеться вже 3 засідання по справі незаконного звільнення директора Київської фортеці в Дніпровському районному суді.

Контакти:
Ігор Луценко 067 467 62 53
Олег Андрос 050 388 39 79