Захисники Києва відкрили під Київрадою «Музей шансону»

28 серпня 2012 року захисники природи та історико-культурної спадщини презентували під стінами столичної держадміністрації експозицію «Музею Шансону». В такий спосіб активісти висловили свій протест проти політики Головного Управління культури КМДА та, зокрема, звільнення директора Музею-пам’ятки «Київська фортеця» В.Я.Кулінича.

«Саме словом «шансон» можна охарактеризувати нинішнє становище в культурному просторі Києва, коли таких принципових і відданих своїй справі людей, як Кулініча В.Я., директора музею «Київська фортеця», звільняють зі своєї посади за відмову передати в приватні руки історичну спадщину киян» – говорить Ігор Луценко з громадської ініціативи «Збережи старий Київ».

«Світлана Зоріна, голова Управління Культури КМДА постійно наголошує, що музеї мають бути прибутковими – каже Юрій Лісовий з громадської ініціативи Збережи старий Київ – саме тому ми пропонуємо для майбутнього музею цю експозицію, деякі речі з якої особисто знайомі Зоріній»

В експозиції були представлені предмети побуту таборів, зразки музики, словник термінів, кілька в томатному соусі, чифір та фуфайка та книжки за авторством С.Зоріної «Наезд», «Развод», «Передел».

3 вересня о 14.00 відбудеться вже 3 засідання по справі незаконного звільнення директора Київської фортеці в Дніпровському районному суді.

Контакти:
Ігор Луценко 067 467 62 53
Олег Андрос 050 388 39 79

Хочете нас підтримати?

donate Допомогти Інформаційному центру Майдан Моніторинг ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління нашої Організації nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.