26 вересня в Європейському Парламенті в Брюселі відбулися дебати “Парламентські вибори в Україні очима представників громадянського суспільства”.

26 вересня в Європейському Парламенті в Брюселі за ініціативи Павла Залевського відбулися дебати “Парламентські вибори в Україні очима представників громадянського суспільства”.

Так трапилося, що наше громадянське суспільство там представляв тільки експерт проекту “Майдан-Моніторинг: Вибори-2012” Юрій Луканов. Нашому Олександру Попову, який мав виступати там за задумом, бельгійці не дали візу. Невчасно дали візу і представникові іншої громадської організації. І це – на запрошення ЄП!

На дебатах були присутні як депутати Європейського Парламенту, так і спостерігачі за виборами.  Марек Сівець спитав, чи виходячи зі списку порушень вже фактично наперед можна оголосити вибори не free and fair? Яка була відповідь нашого представника ви дізнаєтеся незабаром. Згодом буде і відеозапис дебатів.

Хочете нас підтримати?

donate Допомогти Інформаційному центру Майдан Моніторинг ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління нашої Організації nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.