Депутати говорять, що міського голову Ніжина облили помиями з відра заслужено

21 вересня сесія міської ради почалася незвично. Депутати Ніжинської міської ради не встигли затвердити порядок денний, як на сесію зайшла досить відома журналістка та кандидат у народні депутати України Ірма Крат (яка балотується в іншій області), яка підійшла до мера м. Ніжина М. Приходька та облила його з відра брудом.

Сама журналістка Ірма Крат сказала, «що такі дії — її відповідь на те, що мер м. Ніжина поширив проти неї не правдиву інформацію щодо тримання хабару , про її приватне життя, цим самим образив її гідність та посягнув на її журналіську репутацію». Після цієї події, як мера м. Ніжина М. Приходька облили, він встав й пішов з сесії, ніхто не вийшов його захищати це говорить про те, що М. Приходько не користується авторитетом серед своїх колег та депутатів міської ради. Всі депутати знають, що М. Приходько постійно в своїх висловлюваннях говорить неправду мешканцям м. Ніжина й постійно обливає брудом кожного депутата та працівника виконавчого комітету Ніжинської міської ради.

М. Приходько створив відповідну газету, яка за його вказівкою фінансується Ніжинським комунальним ринком, в цій гезеті працює певна людина, сам М. Приходько для цієї людини створив всі життєві блага й оточив всіма метеріальними ресурсами ця людина перебуваючи в житттєвій залежності та працюючи у тій газеті, яка орієнтована на чернуху пише не правду й обливає всіх, в тому числі депутатів, як представників громади брудом.

Мер м. Ніжина сам створив на території громади воювничі настрої та політичне протистояння й за те, що він обливав всіх брудом, то сам накликав на себе такі настрої й призвів до того, що його самого добряче облили брудом.

Й як же не згадати відому життєву істину: «У житті нічого не проходить безслідно»! Вчинок Ірми Крат є героїчним та мужнім тому, що людина що сіє те й хай пожинає!

Свобода слова та пюралізм думок повинні бути, але ніколи не слід переходить межу, мер м. Ніжина перейшов межу й отримав гідну відповідь.

Нагадаю, зараз стосовно мера м. Ніжина М. Приходька триває судовий процес: М. Приходько обвинувачується за ст. 368 Кримінального кодексу України за хабарництво у особливо великих розмірах, М. Приходьку загрожує покарання, у вигляді 12 років позбавлення волі та заборона права займати державні посади.

Максим БАГРІНЦЕВ, депутат Ніжинської міської ради

About Nataliya Zubar 2352 Articles
Nataliya Zubar, Maidan Monitoring Information Center, Chair

3 Comments

  1. Войовничі настрої у громаді Ніжина таки набрали епогею. Мені це нагадує стискання пружини. Коли напруга доходить то пункту перенапруги наслідок ПЛАЧЕВНИЙ для того, хто це робить. приходько заплатив ще дуже помірковану ціну. Могло б бути ще гірше. І воно буде, якщо банда не опам’ятається та не перестане кривдити людей. Одна на 100 чи на 1000 таки знайшлася і вчинила так, як вважала за потрібно. МОЛОДЕЦЬ!

  2. Так, знайшлася гастролерка, якій проплатили не маленьку суму і вона її відробляла, тільки не кажіть мені, що вона це робить за ідею, не смішіть, якщо глянути її декларацію, то вона жебрачка, а 2 тижні тому накладом чи не 20000 випустила газету проти мера міста Ніжин, хоча ні вона, ні її газета ніякого відношення до громади міста не мають. Як вона казала, що випуск газети, то дуже не дешева річ, то за які кошти і ким було проплачено це дійство? Хоча замовника вона сама озвучила в сесійній залі. Ірмо, Ви краще б зі своїми виборцями водили корову по Гадячу, а то вашим виборцям гроші не платять за молоко, вони мітингують, а Вас це не обходить. Звичайно, селяни Вам не заплатять настільки щедро, ніж платять за Ніжин.

  3. О, справа набирає цікавого “повороту”. То хто ж таки пройдисвіт і продажна шкура Приходько чи Ірма Крат? Майдане, будь ласка, допоможи розставити крапки над “І”

    Пані Лоро, чи маєте вірогідні відомості чиї гроші і скільки відпрацьовує Крат?

    Деякі повідомлення з Полтавщини Ірми Крат читала з надією, що особа ТАКИ ФАХОВА ЖУРНАЛІСТКА і ВИСВІТЛЮЄ ПОДІЇ ТАКИМИ, ЯК ВОНИ Є. З Вашого допису з’ясовується, що вона запроданка Можу попросити детальніші докази і джерела. Дякую!

Comments are closed.