До 1 вересня – книжка з Бібліотеки газети «День»

«День» продовжує акцію «Подарунок рідній школі». До Дня знань за ініціативи видання бібліотеки україномовних шкіл у різних регіонах України отримали у дарунок комплекти двотомників «Екстракт 150» та «Екстракт +200» із серії «Бібліотека газети «День».

 «Провідниками» акції стали власні кореспонденти «Дня» у регіонах. Частина з них передала інтелектуальні подарунки своїй рідній школі, інші обрали для цього інші найбільш якісні навчальні заклади в своєму регіоні.

 Таким чином, видання робить свій внесок у справу збагачення бібліотечних фондів якісними книгами. Адже бібліотеки українських шкіл, як і вишів, потребують «розумної» літератури. На жаль, на стелажах освітніх закладів і досі можна натрапити на залишки радянського минулого. «Впевнений, що книги із Бібліотеки «Дня» – це найкращий посібник для нової української еліти, адже у них – візія іншої України», – зазначив, отримуючи дарунок, директор Дрогобицької гімназії Іван Лепкий. Приємною несподіванкою став такий подарунок і для звичайної Херсонської школи № 4, яка була обрана серед інших завдяки тому, що святкує нині своє 50-річчя.

 Всього участь в акції взяли 5 шкіл зі Львова, Луцька, Донецька, Сімферополя та Херсона. Та наша акція триває протягом усього року. Тож закликаємо приєднуватися до доброї ініціативи, дарувати книги «Дня» своїм школам, вишам та улюбленим вчителям з приводу та без приводів, просто на знак вдячності за отримані знання та поповнюючи тим самим бібліотечні фонди своїх Альма матер якісними сучасними виданнями.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут