Їх треба знати в обличчя: фотографії тих, хто напав на активістів кампанії “Помста за розкол країни”

В нашому розпорядженні є фотографії трьох з шести нападників, які намагалися перешкодити поширенню листівок кампанії “Помста за розкол країни” у Києві. На одній з фотографій можна побачити, як один з нападників розмовляє з міліціонерами, наче зі старими знайомими.

Розповідає активіст кампанії Ілля Кротенко: “Налетіли на мене і Дарину Петришин вшістьох (нас чіпали тільки троє, ще троє були на підстраховці) біля НАУ. хапали за руки, висмикували листівки, намагалися стягти рюкзак, кричали, що нас зараз “менти за “чорнуху” заберуть”. Врешті один висмикнув у Дарини фотоапарат, на який вона відео знімала, але зробив це прямо перед носом у трьох перехожих хлопців, які миттєво його схопили і не дали йому втекти. Сталася сутичка, внаслідок якої фотоапарат ми таки відібрали назад”.

Однак напади і затримання не змогли перешкодити проведенню кампанії у столиці, про що свідчать багато інших фотографій.

Метою кампанії “Помста за розкол країни” є відсторонення від влади тих, хто замість того, щоб вирішувати економічні та соціальні проблеми, намагається розколоти країну та зіштовхнути лобами простих людей, які, незалежно від мови спілкування, однаково страждають від влаштованого їм нинішньою владою “покращення життя вже сьогодні”.

Приєднатися до кампанії можна, заповнивши анкету.

Зробити пожертву на кампанію можна через:

Приватбанк (картка): 5577 2127 1645 8826 (Чулівська Ірина Костянтинівна)

Яндекс-гроші: 410011485041060

PayPal: Oksana24@live.com