На “святковому” концерті регіонала Ігоря Лисова “братки” нападають на активістів

29 вересня в Голосіївському районі столиці під час проведення організованих під патронатом висуванця в народні депутати  від Партії регіонів Ігоря Лисова святкових заходів «Ліко-Град – місто мрій» на активістів, які розповсюджували листівки із роз’ясненням, чому не можна голосувати за цього кандидата, було скоєно напад.

Крім заявлених на святі виступів відомих музичних гуртів, на “святкуванні” також присутньо не менше тридцяти  осіб спортивної зовнішності, які нападали на  активістів кампанії “Помста за розкол країни”.

Один з нападників заявляв, що молоді люди не мають права поширювати листівки на вулиці Конєва, де вони в той час знаходились, оскільки вона є приватною власністю, та намагався вирвати їх у них з рук.  Активістам встигли записати номери автомобіля цього нападника: “Шевроле” чорного кольору з номерними знаками АА 0457 КХ.

Також на цьому заході невідомі неодноразово нападали на присутніх там представників громадської організації “Демократичний Альянс” та порвали банер проти Ігоря Лисова, який тримали члени цієї організації.

Наразі на місце подій прибула міліція.

Джерело

Метою кампанії “Помста за розкол країни” є відсторонення від влади тих, хто замість того, щоб вирішувати економічні та соціальні проблеми, намагається розколоти країну та зіштовхнути лобами простих людей, які, незалежно від мови спілкування, однаково страждають від влаштованого їм нинішньою владою “покращення життя вже сьогодні”.

Приєднатися до кампанії можна, заповнивши анкету

Зробити пожертву на кампанію можна через:

Приватбанк (картка): 5577 2127 1645 8826 (Чулівська Ірина Костянтинівна)

Яндекс-гроші: 410011485041060

PayPal: Oksana24@live.com

9 Comments

  1. До ЛИСТІВОЧКИ слід додати, що Лисов Церкву-Преображенську, яку будувала громада Теремків, Києва, як Українську усим миром: усі жертвували на Церкву попійочки і не тільки- продав Московському Патріархату !

  2. Злі язики!!! Як вам не соромно!!! Нічого святого в вас не залишилося – одна “заказуха” проплачена!!! Такі активісти, шо нудить!

  3. А Ви познайомтесь з нами, Настю. Тоді не судитимете всіх по собі, побачите, що ми не лише не проплачені, а й свої кошти витрачаємо, аби отака регіональна нечисть не потрапила до Верховної Ради. Приходьте в понеділок на 10.00 на Грушевського, 18 на акцію проти закону про наклеп ;)

  4. Була гра на камеру!!! Стояв чоловік, який роздавав листівки проти Лисова, а коли, ніби почалася “бійка” з тими хто тримав плакат, хоча вони більше перетягували цей плакат зі сторони на сторону, цей хлопець поклав швиденько листівки, і почав нібито нападати на активістів!!! При всьому цьому, коли вони тягалися з цим плакатом, просто всміхалися, і їм було дуже весело!!! Мене більше обурило, що більшість людей, як і я були з маленькими дітками, а вони нам просто зіпсували свято!!!

  5. Ну негарно ж так брехати :) Є ж відео, де видно купу бритоголових, які дуже відрізняються “фейсуально” від активістів. Тож ніякої потреби якомусь роздавачу листівок “додатково” нападати просто не було. Бритоголових цілком вистачало для камери. А взагалі, звичайно ж, всюди йде гра на камери. По всій Україні. От тільки камер у 90% випадків немає. Бо як ніхто не перешкоджає законному праву агітувати проти, то для камер нічого і немає. А діткам ніхто не заважав слухати концерт (ні плакати, ні листівки не створюють шумових ефектів). Тож про зіпсуте свято претензії висувайте до бритоголових Лисова, які замість того, щоб насолоджуватись концертом, влаштували там бучу.

  6. Я ж не кажу, що їх там не було. Але вони вели себе спокійно, на відміну від “активістів”. Я розповіла про те, те що я бачила, і в чому я впевнена. В той момент коли я проходила повз нього, він мені запропонував взяти листівку, я відмовилась, і в цей момент йому хтось зателефонував на моб.телефон, після чого він як ошпарений понісся в натовп проти активістів, схватився за той плакат, тягав його, а через 2 хвилини знову стояв роздавав листівки!!!

  7. О, так це вже зовсім інший опис. Плакат він може і тягав, але, напевно, щоб не дати його видерти тим бритоголовим, а не для того, щоб нападати на активістів. Вам важко в це повірити, але на камеру там нічого не робилося.

  8. У кожного своя думка, я просто розповіла те ,що я бачила. P.s. А “бритоголових” в тому натовпі, коли той хлопець там був, НЕ БУЛО! Вони стояли трохи далі, і просто слідкували, за тим, що відбувається. Ви, випадково, не один із активістів?

  9. Я випадково один з тих, який знає тих активістів багато років та спілкується з ними ледь не щоденно. Тому знаю, що вони за гроші не працюють і на камери також. Може в тому натовпі від Лисова саме в цей момент були небритоголові, але самі в себе банер активісти забирати не могли. Не такі вони люди.

Comments are closed.