Сумські студенти зустріли міністра освіти салютом з листівок “Табачник, пішов геть!” (ВІДЕО)

18 вересня в день приїзду міністра освіти Дмитра Табачника до Сум студенти Сумського державного університету організували розповсюдження листівок “Табачник, пішов геть!”.

Також з вікна аудиторії був випущений “студентський салют” із листівок антитабачниківського змісту.
Попри зусилля адміністрації навчального закладу та працівників міліції жоден з учасників спротиву не був виявлений та затриманий.
Організатори акції покладають на Дмитра Табачника відповідальність за руйнування української освіти, зменшення стипендій за рахунок скасування індексації та покривання корупції: “Табачник повинен піти!”

Напередодні приїзду в мережі з’явилось відео з назвою “Табачник. Прикре самогубство в Сумах.” Чиновник викинувся з вікна багатоповерхівки, залишивши передсмертну записку, в якій кається за свої дії на посту міністра, а також просить нікого не звинувачувати в своїй смерті.

.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут