Сільський голова Крижанівки вважає Тігіпко “недоброзичливою та не чесною людиною” (документи)

20 вересня 2012 року до Одеси завітав Сергій Леонідович Тігіпко – Віце-прем’єр-міністр України — Міністр соціальної політики, та заступник голови Партії регіонів. Він, в тому числі, відвідав вельми відомий дитячий табір “Молода гвардія”.

фото з сайту www.048.ua

По результатам поїздки високопосадовець дав інтервью, в якому зазначив наступне “Я знаю, что эта дамба нарушает циркуляцию воды в море, а также то, что построена она без разрешения. Мне областные власти обещали разобраться в этом вопросе».

Пікантності цій ситуації дадає той факт, що “дамба” будується за рахунок відмої в Одеській області програми чиновників та Партії Регіонів “Народний бюджет“. Фактично програма “Народний Бюджет” є основною передвиборчою програмою Партії Регионів в Одеській області, хоч і є насправді звичайним розподіленням бюджетів органів місцевого самоврядування.

 

Ще більше питань виникає, якщо прочитати відповідь сільського голови Крижанівки Крупиці Н.Г. на депутатський запит Ольги Герасим’юк, в якому серед іншого сільський голова повідомляє, що “обставин, які у спотвореній формі донесли недоброзичливі та не чесні люди“. В запиті йдеться про законність будівництва буни саме в цьому місці, та викликаних будівництвом буни екологічних проблем – велику кількість водоростей та дуже сильний сморід від них. Про те саме сказав Тігіпко.

Отже, можна зробити висновок, що сільський голова Крижанівки (обрана, напевно, від Партії регіонів) вважає всіх хто розповсюджує інформацію щодо незаконності будівництва та екологічних проблемах “недоброзичливими та не чесними людьми”, а отже якщо вірити сільському голові Сергій Тигипко – “недоброзичлива та не чесна людина”.