ЦВК оголосила попередження Жванії за шкільну форму

Українська Правда:

Центральна виборча комісія оголосила попередження кандидату у народні депутати Давіду Жванії, який балотується в одномандатному виборчому окрузі № 140 (Одеська область) як самовисуванець.

Відповідне рішення прийняли на засіданні ЦВК 6 вересня за результатами розгляду заяви кандидата в депутати Сергія Шумського, який також балотується в окрузі № 140, повідомляє УНІАН.

“Оголосити кандидату у народні депутати Д.Жванії, який балотується в одномандатному виборчому окрузі № 140, попередження за порушення обмежень проведення агітації, встановлених законом”, – йдеться в ухваленій постанові.

Таке рішення ухвалено на підставі визнання Одеським апеляційним адміністративним судом факту порушень з боку Жванії законодавчих норм про проведення агітаційної кампанії.

Водночас, згідно із законом про вибори народних депутатів, оголошення попередження не призводить до скасування його реєстрації та виключення з передвиборчої боротьби.

Згідно з рішенням суду, Жванія підкуповував виборців Біляївського району Одеської області шляхом передачі 275 комплектів шкільної форми Троїцькій загальноосвітній школі.

*****

Зауважимо, що ще 22.08.12 увагу на це порушення звернули волонтери “Майдан-Моніторингу”