У Ланівцях до складу ДВК включили мертву особу

Вчора, 27 вересня, відбулось засідання ОВК №164 на якій формувались дільничі комісії. Більшість людей, які стали членами ДВК, навіть не підозрювали, що їм виявляю сумнівну честь. А в ДВК Ланівецького району включили мертву особу.

Від партії “Зелені” були подані люди, які працюють у Збаразькому поштовому відділені. Вони написали заяви, що не подавали документів на членів ДВК. Після довгих дебатів окуржна комісія прийняла рішення про виключення всіх членів ДВК від партії “Зелені”.

Така ж доля спіткала ще “Демократичну парті угорців України”. Членами ДВК від угорців пропонувались працівники однієї з шкіл, які ні слухом ні духом про таку партію не чули і ніякими угорцями себе не вважають. Члени ОВК дзвонили по номерах, які були зазначені в заявах, і запитували чи люди дійсно «потрапили за бажаною адресою». Як проінфорвали МАЙДАН-ІНФОРМ зі штабу одного з кандидатів, за зазначеними фактами готується подання у прокуратуру.

Керівного склад ДВК призначити так і не встигли. Робота продовжиться сьогодні о 18:00.

Як нам допомогти ?

Допомогти нам ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.

Хочете в нас вчитися?

Запис до Школи Інформаційної Безпеки