В Кіровограді міліція відпустила активістів, і вони продовжили поширення листівок

Затриманих сьогодні в Кіровограді активістів кампанії “Помста за розкол країни”  працівники міліції після довготривалих суперечок нарешті відпустили, склавши на одного з них протокол про адміністративне правопорушення – порушення ст. 152 КУпАП.

Вартим уваги є не стільки затримання міліцією і складання адмінпротоколу, оскільки активісти кампанії вже не вперше стикаються з такими діями правоохоронців і попри це завжди продовжують поширення листівок, скільки об’єм уваги, яку приділяє міська влада акціям кампанії “Помста за розкол країни”.

Крім невідомих переслідувачів, начальника відділу благоустрою та міліції, на місце затримання також приїхало двоє кремезних чоловіків, які пред’явили правоохоронцям якісь посвідчення, після чого ті віддали людям в цивільному декілька екземплярів листівок, які розповсюджували активісти.

Наразі активісти продовжили поширення листівок в місті.

http://vstavay.info

Хочете нас підтримати?

donate Допомогти Інформаційному центру Майдан Моніторинг ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління нашої Організації nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.