В Козовій побилися кандидат в нардепи з довіреною особою

Жителі Козови позавчора стали свідками цікавої оказії.

«У нашому селищі агітаційні намети різних політичних партій і кандидатів стоять біля автостанції. Один біля одного. У наметі «Батьківщини» особисто знаходився кандидат від опозиції (родич нардепа Василя Деревляного) по Зборівському окрузі Володимир Бойко. Він роздавав газети і агітував перехожих. Саме до цього намету підійшов відомий в Козові діяч – голова районної організації Народного руху України Володимир Прокопів. Він же агітує в нашому райцентрі за іншого кандидата рухівця Анатолія Вихруща. Між двома політиками зав’язалася словесна перепалка. Бойко дорікав рухівцю, що вони забирають його прихильників. Прокопів ж наводив аргументи на користь свого кандидата, мовляв мій розумний, а ти навіть псячої буди не побудував. В якийсь момент суперечки слова втратили свою значущість і Прокопів підсилив їх кулаками. Бойко отримав стусана в те місце, яке найбільш помітне в його агітації – тобто, по морді. Шкода, що не було з собою мобілки з камерою, щоб то зазняти», – розповів житель Козови, очевидець цієї події.
http://realno.te.ua/polityka/%D0%B2-%D0%BA%D0%BE%D0%B7%D0%BE%D0%B2%D1%96%D0%B9-%D0%BF%D0%BE%D0%B1%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D1%81%D1%8F-%D0%B4%D0%B2%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B8%D0%B4%D0%B0%D1%82%D0%B8-%D0%B2-%D0%BD%D0%B0%D1%80/

Хочете нас підтримати?

donate Допомогти Інформаційному центру Майдан Моніторинг ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління нашої Організації nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.