В Одесі міліції та нападникам не вдалося завадити проведенню “Помсти про розкол України”

15 вересня, в Одесі вже вдруге, в рамках кампанії “Помста за розкол країни” поширювали листівки із закликом не голосувати за Партію регіонів та її кандидата в депутати в Приморському районі Одеси Сергія Ківалова.

Цього разу не тільки місцеві активісти кампанії, але й влада підготувалася до розповсюдження в місті інформаційних листівок.

Ще до початку поширення листівок працівники міліції намагалася взяти в молодих людей пояснення, щоправда правоохоронці не пояснили з якого саме приводу. Отримавши відмову, працівники міліції змушені були піти, але згодом на активістів напали молодики, які намагались їх побити та забрати в них листівки і особисті речі.

На відео зафіксовано обличчя декількох нападників, інші – ховалась від камери.

Слід зауважити, що міліція ігнорувала вимоги активістів втрутитись та затримати молодиків.

Правоохоронці взяли у активістів письмові пояснення по факту цього інциденту, та не викликаючи патрульну машину, повели нападників в невідомому напрямку.

Незважаючи на те, що влада в такий спосіб намагалася завадити одеситам поширити листівки, їх розповсюдження пройшло успішно.

 

 

Більше фото + джерело тут

2 Comments

  1. Де Ви бачили правоохоронців? Не називайте їх так вони просто менти погані.

  2. Когда-нибудь я эту тварь поймаю и оторву ей все что можно оторвать и никакая его гребаная охрана и мандаты не помогут, так что жди К’иблаов жди

Comments are closed.