В Одесі міліції та нападникам не вдалося завадити проведенню “Помсти про розкол України”

15 вересня, в Одесі вже вдруге, в рамках кампанії “Помста за розкол країни” поширювали листівки із закликом не голосувати за Партію регіонів та її кандидата в депутати в Приморському районі Одеси Сергія Ківалова.

Цього разу не тільки місцеві активісти кампанії, але й влада підготувалася до розповсюдження в місті інформаційних листівок.

Ще до початку поширення листівок працівники міліції намагалася взяти в молодих людей пояснення, щоправда правоохоронці не пояснили з якого саме приводу. Отримавши відмову, працівники міліції змушені були піти, але згодом на активістів напали молодики, які намагались їх побити та забрати в них листівки і особисті речі.

На відео зафіксовано обличчя декількох нападників, інші – ховалась від камери.

Слід зауважити, що міліція ігнорувала вимоги активістів втрутитись та затримати молодиків.

Правоохоронці взяли у активістів письмові пояснення по факту цього інциденту, та не викликаючи патрульну машину, повели нападників в невідомому напрямку.

Незважаючи на те, що влада в такий спосіб намагалася завадити одеситам поширити листівки, їх розповсюдження пройшло успішно.

Більше фото + джерело тут

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

2 Comments on "В Одесі міліції та нападникам не вдалося завадити проведенню “Помсти про розкол України”"

  1. Де Ви бачили правоохоронців? Не називайте їх так вони просто менти погані.

  2. Траченко Юрий Николаевич | 16-09-2012 12:57 at 12:57 |

    Когда-нибудь я эту тварь поймаю и оторву ей все что можно оторвать и никакая его гребаная охрана и мандаты не помогут, так что жди К’иблаов жди

Comments are closed.