Вчителі школи № 99 м. Дніпропетровська танцюють Ступака!

 

Округ №26
м.Дніпропетровськ
Кандидат у народні депутати України
від ПР – І.Ступак
ВИКОРИСТАННЯ АДМІНРЕСУРСУ:
Сьогодні, 02 вересня 2012 року у вихідний день, вчителі школи № 99, що знаходиться у Бабушкінському районі м.Дніпропетровська, розносили «Соціальні зобов’язання», по адресам, що вказані учнями у школі як адреси їх проживання!
При цьому, вчителі активно агітують за І.Ступака, і не скривають, що адреси проживання , по яким вони ходять, їм назвали діти у школі як адреси проживання їхньої родини.
————–
Ступак Іван Іванович
Партія регіонів, ОВО №26
народився 26 березня 1960 року в місті Підгороднє Дніпропетровського району Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації, член Партії регіонів, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, суб’єкт висування – Партія регіонів.

Джерело

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут