Всіх не підрахуєш!

Банером із таким твердженням одесити відповіли на примус комунальників розмістити на своєму знаменитому балконі “креативну” рекламу одного сумновідомого кандидата в депутати:

(фото від Viktoria Sibir)

Вивішуванню цього банеру передував візит працівників ЖЕКу до власників квартири на Дерибасівській із настійливою пропозицією вивісити на балконі банер означеного кандидата.

А ще перед тим місто прикрасили численні банери “креативного” змісту начебто на підтримку цього кандидата. При тому виконавці також доволі “креативно” підійшли до виконання завдання і знаходили надзвичайно вдалі місця як для розміщення політичної реклами, внаслідок чого подекуди банери повністю відповідали  класичному стилю “немного по-дебільному”:

Втім, банер на Дерибасівській – не єдина відповідь одеситів технолухам:

Координатор Майдан Моніторингу на півдні України (Одеська, Миколаївська, Херсонська області). Сфери компетенції: проектне мислення, громадянське суспільство, суспільний діалог, інформаційні технології.

Як нам допомогти ?

Допомогти нам ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.

Хочете в нас вчитися?

Запис до Школи Інформаційної Безпеки